Reportáže z utkání

Zilvar nestačil v úvodním souboji na Salaš

27.11.2011 19:23

ZIL - SAL 1:14 (0:7, 0:2, 1:5)

V sobotním premiérovém utkání prvního kola KAHL přivítal domácí Zilvar Rychnov nad Kněžnou hosty z Hradce Králové. Ti se do domácích zakousli bez jakéhokoliv respektu a už v první minutě rozvlnil hned dvakrát síť za zády Trejtnara Petr Halamka. Rychnovští platili nováčkovskou daň a bylo zřejmé, že Salaš těží ze zkušeností z předešlých přátelských utkání. Po první třetině svítilo na ukazateli skóre 7:0 pro hosty.

Nejlepší pasáž sehráli domácí v prostředním dějství, kdy dlouho drželi Hradecké na uzdě a inkasovali pouze dvakrát, z toho jednou v oslabení.

Poslední dvacetiminutovka ale znovu patřila hostujícímu celku, ve kterém se počtvrté prosadil muž - symbolicky s číslem 4 - Marek Valla. Dvě minuty před koncem pak uzavřel skóre utkání Roman Urubčík, pro kterého byla tato branka završením hattricku.

Za domácí tým vstřelil v poslední třetině čestný úspěch Jindřich Barabáš, když proměnil přihrávku svého bratra Ondřeje.

HC Zilvar podlehl v konečném účtování svému soku z Hradce Králové 1:14, přesto mu patří velký obdiv a poděkování za bezchybně zajištěný průběh utkání, skvělé zázemí vytvořené pro oba týmy, nadšení hráčů, realizačního týmu i fanoušků a především pohostinnost, kterou vůči svému soupeři prokázal.

HC ZILVAR Rychnov n. Kn.: Trejtnar - Kareš, Dostálek, Barabáš J., Barabáš O., Barabáš V., Stejskal, Berger, Vogl, Beran, Křehlík, Bartoš, Müller, Rozsynec

HC SALAŠ Hradec Králové: Novák P. - Halamka, Novák J., Zatloukal, Hladký, Chlouba, Valla, Sodomka, Urubčík, Žumar

Přátelský zápas pro Medlešice

28.10.2011 19:00

V přátelském utkání, ve kterém smíšený tým Piksly a Klofanů hostil hokejový výběr Medlešic, měli domácí poprvé možnost porovnat své síly se zkušeným soupeřem.

Do utkání vstoupili lépe domácí a po brance Jana Pilaře se ujali vedení - 1:0. Soupeř se ale nenechal vyvést z míry a brzy bylo srovnáno. Pikslo-Klofaní výběr se dostal do vedení ještě jednou. To když se ke kotouči dostal Karel Dufek a výstavní bombou od modré provětral pavučinky v pravém horním růžku klece hostí - 2:1.

Byla to však labutí píseň domácích. Hosty dostala do tempa přesilová hra při vyloučení Martina Hobzy. Početní výhodu sice ještě využít nedokázali, ale krátce po jejím skončení využili zaváhání obrany a zpoza branky vyrovnali na 2:2.

Medlešická mašina pak ve zbytku utkání dominovala a prosazovala se silově a především výbornou fyzickou kondicí. Odměnou jí byly další dvě branky.

V závěru utkání ještě domácí zkusili štěstí v power-play. V ní ale hosté vybojovali puk a pečetili konečné vítězství na 5:2.

HC PIKSLA/HC KLOFANI: Kočí - Kouba, Pavlík, Vitáček L., Vitáček P., Vitáček J., Slezák D., Slezák L., Chvojka, Výsocký, Štarha, Korbel, Hobza, Dospěl, Dufek, Pilař.

První tréninkové zápolení

05.09.2011 22:23

První tréninkové zápolení přineslo výhru Bílých Klofanů nad Barevnými Klofany 4:2. Poslední střídání zápasu zachytila naše kamera a tak vám můžeme přiblížit fantastickou atmosféru, kterou vytvořily zaplněné tribuny chrudimského zimního stadionu a neméně fantastickou branku hvězdy utkání - Lukáše Vitáčka.