Diskusní fórum

Datum: 11.02.2013

Vložil: Ondra J.

Titulek: Re: výzva na přátelské utkání

To je pro nás, jako jet do Novosibirska. Ještě jsem o tom s kolegy nemluvil, ale co tak se sejít někde na stadionu na půli cesty?

Datum: 16.02.2013

Vložil: Petr V.

Titulek: Re: výzva na přátelské utkání

Také zdravím. Pokud by se tam u vás v okolí dalo dohromady několik týmů, nebylo by marné zauvažovat nad vytvořením konference. Podobně máme několik potencionálních zájemců ze středních Čech a Prahy. Kdyžtak pište na ligový mail a můžeme se domluvit. Každopádně z nedělního semifinále Klofani - Vraníci bude onlajn, stejně tak z utkání o třetí místo a finále, které se odehraje 2. 3. v Poličce. Jinak přáteláku se určitě nevyhýbáme ani my.

Datum: 04.04.2013

Vložil: Luboš Sedlák

Titulek: Re: výzva na přátelské utkání

Piksla pojede hrát přátelák na Slovensko. Můžeme to tedy vzít pře Český Těšín. :-)
Luboš S.

Datum: 30.04.2014

Vložil: Petr Vtípil

Titulek: Re: výzva na přátelské utkání

Ahoj,
snažím se marně zjistit kontakt na vás v Těšíně. Pokud se tu ještě ukážete, napište mi na mail petr.vtipil@gmail.com, abychom se mohli domluvit na bližší spolupráci. Díky

Datum: 05.11.2012

Vložil: Pavel #12

Titulek: Vraníci vs Piksla

Tak nevím. Podle rozpisu ZS se nám tam budou asi plést krasobruslaři.

Datum: 08.11.2012

Vložil: Ondra Vraný

Titulek: Re: Vraníci vs Piksla

Vše je jinak. Bude-li to odsouhlaseno oběma týmy, hrát se bude 21. ve středu večer.

Datum: 21.11.2012

Vložil: L 44

Titulek: Re: Vraníci vs Piksla

Tak nevím. Pletli se tam Piksle krasobruslaři nebo co znamená těch 6 kousků ve vachonově síti? Doufám, že si kluci přijdete spravit náladu zítra na trénink...

Datum: 02.12.2012

Vložil: Vachon

Titulek: Re: Re: Vraníci vs Piksla

Nálada byla dokonale spravena ... Ale až 16. se to bude počítat.

Datum: 08.09.2012

Vložil: Ondra Vraný

Titulek: Eliáš do Piksly?

Gratuluju Piksle k posile. Pokud obdrží výjimku z pravidla o registrovaných hráčích, bude nám ctí mít v řadách soupeře takovouto nejen hokejovou osobnost. My budeme muset zahájit jednání s Mojžíšem, protože jaké kousky dovedl v době své aktivní služby on se svou holí, to zíral každý.

Datum: 01.09.2012

Vložil: Pavel #12

Titulek: Nový vzhled stránek

Pochvala webmasterovi. Líbí se mi to.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek